начало

Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание

Снето обвинение

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Снето обвинение

Мнениеот ivankrivan » 22 Май 2024, 16:52

Беше ми повдигната обвинение по досъдебно производство. При запознаването с материалите по делото представих доказателства и разследващия свали обвинението. Бях представляван от адвокат. Питането ми е сега мога ли да съдя прокуратурата и мога ли да искам изплащането от тяхна страна на адвокатския хонорар който съм заплатил на адвоката ?
ivankrivan
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Май 2024, 14:39

Re: Снето обвинение

Мнениеот bvoykov » 22 Май 2024, 17:58

Какво значи "свали" обвинението? Получихте ли постановление от прокурор за прекратяване на наказателното производство по смисъла на чл. 243 от Наказателно-процесуалния кодекс? Кое е посоченото основание за прекратяването?
bvoykov
Потребител
 
Мнения: 568
Регистриран на: 06 Юни 2013, 17:43


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


cron