начало

Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание

Въпрос относно развалени хранителни продукти

Казуси по търговско право. Търговска регистрация
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Въпрос относно развалени хранителни продукти

Мнениеот aboveandbeyond » 16 Авг 2024, 17:46

Здравейте.

Преди няколко дни зададох въпрос, свързан с рекламация и съм благодарен на хората, които се включиха в темата. Сега имам още един въпрос, понеже не знам какви са правата ми в ситуацията, която ще обясня.
Става дума за това, че няколко пъти ми се случва да хвърлям хляб, който мухлясва, въпреки че все още е годен, според това, което е напечатано на етикета. Започвам да се дразня и искам да поясня, че не става дума за 2-та лева, а за факта, че за пореден път се оптиват да правят някого на маймуна.
Имам ли право да върна хляба и да поискам замяна или възстановяване на сумата, след като представя касова бележка, а ако не - какво всъщност мога да направя? Не желая да се карам и да влизам в спорове, просто не ми е приятно винаги да казвам "Айде, от мен да мине".

Благодаря. :)
aboveandbeyond
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 07 Яну 2023, 09:13

Назад към Търговско право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


cron