начало

Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание Алтернативен поглед към въпроса за репутацията на юридическите лица и защитата от публикации с невярно съдържание

Задължително ли е да има подпис при търг от ЧСИ?

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Задължително ли е да има подпис при търг от ЧСИ?

Мнениеот nikolaicho1 » 25 Апр 2024, 18:38

Казусът е прост...и междудругото ще съм благодарен ако някой може да препоръча адвокат, платено разбира се:

Спечелихме търг към имот от банка продаван от ЧСИ, предложението ни обаче се анулира от ЧСИ въпреки че беше най-високото под предлог че нямало подпис? Питахме двама адвоката като единият чете ГПК и каза че не било задължително да има подпис когато даваш наддавателно предложение? Нямам идея но като нормален човек си мисля: защо са приели нашето предложение изобщо да участва в търга когато е невалидно попълнено, не е ли логично касиер/помагач/съдия да каже че не може да приеме защото няма подпис а не да чакаме две седмици и накрая за загубим въпреки че сме дали най-високото и в момента отива при по-ниска цена подадена от местен юрист /не съм сигурен че другя купувач е юрист колега на съдиите но според гугъл май е.../? Утре ще обжалваме но търсим адвокат тъй-като този при който ходим обикновено излизал отпуска за седмица а другият който чете ГПК не се занимавал с имотно право...благодаря.
nikolaicho1
Нов потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: 14 Мар 2023, 18:21

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 64 госта


cron